ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНИЙ МЕХАНІЗМ РОЗВИТКУ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ДУХОВНОСТІ В УМОВАХ СУСПІЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ КРИЗ

  • Nataliia Zhyhailo
  • Marianna Kokhan
Ключові слова: духовність, інформаційна духовність, інформаційно-духовна особистість, становлення інформаційної духовності особистості, студентська молодь, критерії інформаційної духовності, джерела інформаційної духовності

Анотація

Статтю присвячене важливості інформаційної духовності для сучасного суспільства. Дослідження базоване на вивченні процесу духовного становлення студентської молоді. Описано психологічні механізми формування інформаційної духовності в юнацькому віці. Мета дослідження – встановити психологічні закономірності та механізми інформаційного духовного становлення особистості студента.
Наукова новизна дослідження полягає у введенні поняття інформаційної духовності; у розробленні й апробації моделі духовності особистості; у виокремленні критеріїв, рівнів і показників інформаційної духовності особистості в юнацькому віці; у розкритті психологічних закономірностей інформаційного духовного становлення особистості у період юності; у розробленні й експериментальній апробації програми інформаційного духовного становлення особистості студента; у розробленні й апробації в межах указаної програми комплексної діагностико-корекційної системи.

Опубліковано
2020-04-29