Про журнал

Електронний академічний журнал "Геопоетичні студії / Geopoetical Studies" публікує оригінальні дослідження проблем геопоетики переважно в галузі літературознавства, а також інших гуманітарних дисциплін: культурології, урбаністики і філософії. 

Виходить раз на рік.

Розглядаємо рукописи українською та англійською мовами. 

Публікація в журналі безкоштовна. Редакційна колегія працює власними силами над розвитком журналу і не має наміру одержувати комерційну вигоду.

Щоб мати доступ до всіх новин і публічних подій, стежте за сторінкою видання у Facebook: https://www.facebook.com/GeopoeticalStudies

Наша місія — розбудувати платформу для відкритого наукового діалогу й фахової дискусії на рівних.

За зміст статей і точність цитування відповідає автор/авторка дослідження. Редколегія залишає за собою право на мовностильове редагування і скорочення надісланих текстів зі збереженням авторського змісту.

Звертаємо Вашу увагу, що редакційна політика передбачає вживання гендерно чутливої мови.

Журнал приймає політику відкритого доступу (Open Access) за визначенням BOAI. Згідно з нею матеріали журналу відразу після публікації безоплатно доступні всім користувачам. Тексти можна вільно читати, завантажувати, копіювати, розповсюджувати, друкувати, шукати повні тексти статей або покликатися на них, використовувати їх для будь-яких інших законних цілей, не потребуючи попереднього дозволу видавця або авторів/авторок.