Журнали

 • Геопоетичні студії / Geopoetical Studies

  У 2015 році професорка Світлана Кочерга заснувала літературно-науковий альманах "Геопоетичні студії" у Національному університеті "Острозька академія". У перших випусках опубліковано напрацювання студенток і студентів літературної творчості під час вивчення курсу Теорія літератури: геопоетичні студії.

  У 2020 році Христина Семерин, із 2018 року редакторка "Геопоетичних студій", заснувала електронний журнал. Редакція перейшла на два формати: друкований щорічник "Геопоетичні студії" та електронний рецензований журнал "Геопоетичні студії / Geopoetical Studies". Мета електронного журналу — утвердження й розвиток геопоетичних студій як міждисциплінарної галузі.

  Публікація в журналі безкоштовна. Видання підтримує політику відкритого доступу.

  Щоб мати доступ до всіх новин і подій, стежте за сторінкою видання у соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/GeopoeticalStudies

 • Сучасне ісламознавство

  Студії з історії і сучасності мусульманських громад 

 • Агора. Журнал соціальних наук

  Агора. Журнал соціальних наук

  Рецензоване наукове видання Національного університету “Острозька академія”. Журнал публікує оригінальні результати міждисциплінарних досліджень на стику політології, соціології, політичної географії, міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій. Пріоритет надається емпіричним дослідженням щодо подій в окремих країнах, а також порівняльному аналізу між країнами та дослідженнями. Географічно журнал сфокусований на весь посткомуністичний регіон, включаючи Центральну та Східну Європу та решту країн колишнього Радянського Союзу. Також журнал друкує рецензії на книги в галузі соціальних наук, що вийшли друком впродовж останнього року, та публікує оглядові статті, присвячені більш короткому аналізу конкретних подій (конференції, круглі столи тощо).

 • Наукові записки Національного університету “Острозька академія”, Історичні науки

  Збірник присвячений проблемам української і світової історії, Острогіани, історіографії та джерелознавства. У ньому представлені наукові зацікавлення дослідників Національного університету "Острозька академія" та інших наукових і навчальних установ України. Для фахівців-істориків, викладачів, аспірантів і студентів вищих закладів освіти.

 • Науковий журнал «Наукові записки Національного університету «Острозька академія» серія «Філософія»

  Науковий журнал «Наукові записки Національного університету «Острозька академія»: серія “Філософія”» – наукове видання з відкритим доступом. Це означає, що весь вміст знаходиться у вільному доступі та є безкоштовним для користувачів або їхніх організацій. Користувачам дозволяється читати, завантажувати, копіювати, поширювати, роздруковувати, шукати або посилатися на повні тексти статей у цьому журналі без прохання дозволу видавця або автора. Це визначення відкритого доступу надається згідно з BOAI (Будапештська ініціатива відкритого доступу).

 • «Наукові записки Національного університету «Острозька академія»: серія “Психологія”»

  Наукове видання Наукові Записки. Серія «Психологія» публікує оригінальні наукові роботи, виконані в контексті актуальних проблем психології особистості та пов'язаних із нею галузей психологічної науки у різних аспектах: теоретико-методологічні статті; статті, що описують результати емпіричних досліджень; статті, в яких поданий опис нових методичних (діагностичних, корекційно-розвивальних та ін.) прийомів. У збірнику подаються результати теоретичних та експериментальних розробок, проблем фундаментальної та прикладної психології. Розглядаються проблеми особистості, когнітивної сфери, питання соціальної, педагогічної психології, особливості поведінки, що не відповідає нормі тощо. Призначено для викладачів, наукових співробітників, аспірантів та студентів психологічних факультетів вищих навчальних закладів, а також для практикуючих психологів.

 • Наукові записки Національного університету «Острозька академія»: Серія «Філологія»

  У збірнику містяться статті, присвячені актуальним проблемам сучасного мовознавства та літературознавства. Збірник рекомендовано науковцям, викладачам, студентам-філологам і всім, хто цікавиться філологічною наукою.

  Наукові записки Національного університету «Острозька академія»: серія «Філологія» - наукове видання з відкритим доступом. Це означає, що весь вміст знаходиться у вільному доступі та є безкоштовним для користувача або його установи. Користувачам дозволено читати, завантажувати, копіювати, поширювати, друкувати, шукати або посилатися на повний текст статті в цьому журналі, не питаючи дозволу від видавця або автора. Це визначення відкритого доступу подано відповідно до BOAI (Budapest Open Access Initiative)

 • Науковий журнал «Наукові записки Національного університету «Острозька академія» серія «Економіка»

  Тематичне спрямування -  дослідження в галузі економічних наук.

  Науковий журнал  розкриває актуальні питання економічної теорії, управління національним господарством, галузями, підприємствами,економіки праці, регіональної економіки, фінансів, грошового обігу та кредиту, обліку, аналізу та аудиту, математичного моделювання та інформаційних технологій в економіці. Матеріали будуть корисними та цікавими науковцям, викладачам, економістам-практикам, студентам.